Наслідки ранкового обстрілу: у Харкові 33 пошкоджених житлових будинків, є проблеми з газопостачанням та опаленнямУ Харкові виявили 33 пошкоджених житлових будинків після ранкового ракетного обстрілу армією рф.

2 січня станом на 10:00 виявили 33 житлові будинки, які були пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів Шевченківського району, про це повідомляє пресслужба Харківської міської ради.

У квартирах і місцях загального користування вибито близько 170 вікон, а також пошкоджено дві покрівлі.

Мер міста повідомив, що для усунення наслідків ранкового обстрілу залучені усі комунальні служби. За його словами, через пошкодження тепломагістралі шість будинків залишилися без опалення, також у мікрорайоні є проблеми з газо- та електропостачанням.

«Було пошкоджено магістральний газопровід, стався вибух. Станом на зараз витік газу локалізували. Також було пошкоджено теплову магістраль. Зараз наші комунальні служби працюють над тим, щоб оперативно усунути пошкодження, бо вночі очікуємо зниження температури. Крім цього, є будинок із дуже серйозними пошкодженнями. Зараз будівельники працюють над можливістю збереження цієї будівлі, бо там відійшла тримальна стіна», - повідомив Ігор Терехов.

Обстеження будівель триває, кількість виявлених пошкоджень може зрости.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW