На Харківщині судитимуть експоліціянта, який перейшов на бік окупантів та допомагав збирати «данину» з місцевих мешканців, - ФОТОДо суду направили справу експоліціянта, який «оберігав окупаційну владу» під час захоплення Балаклії.

До Балаклійського районного суду Харківської області направили обвинувальний акт стосовно колишнього поліцейського за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України), про це повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.

Під час окупації м. Балаклія обвинувачений, будучи на той момент дільничним офіцером поліції в області, добровільно перейшов на бік ворога.

Спочатку зрадник роздавав гуманітарну допомогу від рф, створюючи вигляд турботи від держави-агресора.

Згодом окупанти вже довірили більше чоловіку та запропонували йому посаду «поліцейського патрульно-постової служби» в «Балаклійському відділі поліції», на що він погодився.

Головною задачею колаборанта була охорона обʼєктів, які мали значення для «нової влади» для безпечного перебування.

Також він супроводжував та охороняв представників окупаційної адміністрації, які збирали «данину» з місцевих підприємців на ринку.

Зрадника звільнили з органів Національної поліції України.

Наразі, обвинувачений переховується від українського правосуддя на території рф. Його оголосили у розшук.

На Харківщині судитимуть експоліціянта, який перейшов на бік окупантів та допомагав збирати «данину» з місцевих мешканців, - ФОТО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW