Кияни можуть швидше забрати машини зі штрафмайданчика: як це можна зробитиАвтомобіль зі штрафмайданчика у Києві можна забрати за допомогою додатку "Дія". Це пришвидшить процедуру.

Про це повідомляє 44.ua.

Ще більше важливих, актуальних та перевірених новин читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь.

Для того, щоб забрати евакуйоване на штрафмайданчик авто, потрібно знайти у застосунку "Дія" техпаспорт та водійське посвідчення. Потім необхідно синхронізувати застосунки "Дія" та "Київ Цифровий". Це дозволить автоматично перевірити документи та швидше отримати авто.

Щоб скористатися шерингом документів через "Дію" у застосунку "Київ Цифровий" і забрати евакуйоване авто, потрібно:

  • відкрити push-сповіщення про те, що ваше авто евакуювали (якщо ви вказали номер авто у своєму профілі в застосунку "Київ Цифровий". В іншому разі потрібно натиснути на кнопку "К" внизу головного екрана, обрати сервіс "Евакуація", "Перевірити автомобіль" та ввести номер авто);
  • натиснути "Отримати автомобіль";
  • пошерити водійські документи через "Дію" - свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія;
  • вказати дату, коли заберете авто;
  • сплатити штраф і вартість евакуації за зберігання авто;
  • отримати QR-код для повернення авто.

На штрафмайданчику потрібно показати QR-код поліцейському - він його сканує, щоб переконатись, що штраф оплачений.

Нагадаємо, ми розповідали, що у Києві правоохоронці притягнули до відповідальності двох порушників правил дорожнього руху, які заважали пішоходам на вулиці Козацькій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW