У Кам'янець-Подільському районі відкрили ветеранський простірВідтепер в Кам’янець-Подільському районі працюватиме ветеранський простір для ветеранів, членів їх сімей, сімей загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців. Створений він при відділі з питань ветеранської політики Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.

Урочисте відкриття відбулося 28 грудня за участі першого заступника начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Тюріна, заступника начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Володимира Юр’єва та начальника Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Олександра Анур’єва. Військову спільноту на відкритті представляв начальник Кам’янець-Подільського гарнізону полковник Володимир Родіков, а волонтерський рух - голова "Благодійного фонду SOS: Штаб громадянської оборони" Анатолій Ковальський. На відкритті також були присутні члени сімей загиблих військовослужбовців Кам’янець-Подільського району, підприємці, за сприяння яких це відкриття стало можливим, і представники установ та організацій, що співпрацюватимуть із закладом у сфері надання послуг, інформує Кам'янець-Подільська РДА.

Реабілітація ветеранів та повернення їх до цивільного життя - це не лише їхня справа та їхніх сімей, це завдання всього суспільства, - зазначив, звертаючись до присутніх начальник Кам’янець-Подільської районної військової адміністрація Олександр Анур’єв. - Тому ми й створили цей простір. Він має стати координаційною комунікаційною платформою, де ветерани та члени їхніх родин отримуватимуть необхідну допомогу й підтримку. Адже після того пекла, яке проходять ці люди, для них важливо знати, що вони не самі.

Серед основних напрямків, відповідно до яких працюватиме ветеранський простір, визначено надання інформаційно-консультаційних послуг, психологічної та юридичної допомоги, супровід членів сімей загиблих захисників та захисниць України, організацію діяльності тренінгового центру та центру дозвілля, вшанування пам’яті загиблих Героїв.

Як зазначає керівник ветеранського простору – начальник відділу з питань ветеранської політики районної державної адміністрації Наталія Похольчук, ветеранський простір буде працювати у форматі широкої співпраці та взаємодії. Відповідно до укладених меморандумів та угод про співпрацю, до діяльності залучені Кам’янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, Кам’янець-Подільська філія Хмельницького обласного центру зайнятості, ГО "Юридична сотня" м. Київ, "Благодійний фонд "SOS: Штаб громадянської оборони", ГО "Сімей загиблих та поранених в АТО", ВГО "Об’єднання матерів і дружин Захисників України", Кам’янець-Подільська районна організація Товариства Червоного Хреста в Україні, а також інші необхідні фахівці і структури, які будуть надавати ветеранам підтримку та допомогу.

Відкриття
Фото: Кам'янець-Подільська РДАВідкриття
Фото: Кам'янець-Подільська РДА

Ветеранський простір працюватиме за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Степана Бендери, 89. Телефон: +380(68)371-39-35.

Читайте також: "Кам'янець-Подільський атакували ворожі дрони".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW