Податок 18% на перекази з картки на картку в Україні: що кажуть у РадіУ Верховній Раді України заспокоїли населення та спростували інформацію, що буде оподаткування усіх переказів на рахунки фізичних осіб. Як стало відомо, держава не планує стягувати податок з українців за перекази на картку на рівні 18%.

Про це заявив голова комітету парламенту з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в Telegram, передає редакція сайту 056.

Гетманцев зазначив, що цю неправдиву інформацію про 18%-й податок за кожне перерахування на рахунок фізичної особи поширив "черговий самопроголошений божевільний експерт у звичній спробі пошуку дешевого хайпу".

"В передноворічному вакуумі економічної інформації "новину" понесли. Знаючи відповідь, сам ще раз перечитав стратегію. Передбачувано не знайшов.

Але осад залишився. Ну невже ми настільки інфантильні, що маємо на другому році війни вестися на абсолютних неадекватів та їх свідоме або несвідоме (за її відсутності) проросійське ІПСО? Давайте врешті переходити з року кролика у рік дракона!", – закликав Данило Гетманцев.

Звідки з'явилася інформація про 18% оподаткування

Про відповідний намір держави, закладений у Нацстратегію доходів на 2024 рік, згадував директор економічних програм аналітичного центру "Український інститут майбутнього" Анатолій Амелін. "Будь-які надходження на картку фізособи оподатковуються 18% (привіт, кешева економіка)", - вказував він.

Тоді ця новина набула резонансу у суспільстві. Тему підхопили та стали коментували різні експерти. Зокрема, економіст Олег Пендзин заявляв, що ця ідея не нова для суспільства. Також він уточнював, що поки що держава не має можливості відстежити всі надходження на банківські картки українців.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW