«Травми людей цьогоріч – не наслідки святкування Нового року», — лікар одного з травмпунктів Дніпра про роботу у новорічну ніч21 людина звернулася до одного із травмпунктів Дніпра 31 грудня та 1 січня.

Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на пресслужбу міськради.

Дніпровський лікар Олег розповів, що частіше всього звертались з переломами рук, а також підвертали ноги.

"13 пацієнтів травмувалися на вулиці. Інші ж – у приміщеннях. Тобто не побачив предмет, який стояв поруч. Або ж – перечепився та впав, що призвело до травми", – розповідає лікар.

Цьогорічні травми не пов’язані із святкуваннями Нового року.

"Якщо у порівнянні із попередніми роками – це частіше були наслідки святкування. Тоді до нас зверталися від 60 людей з різноманітними травмами. Нині з 31 грудня на 1 січня – це втричі менше травмованих. Це – не травми повʼязані із святкуванням", – додає лікар.  

Звернулася сьогодні до травмпункту Лідія Козакова.

"Я просто йшла вулицею. Усе швидко сталося. Втратила рівновагу. Впала й травмувала одразу руку та ногу. Думала, не буде боліти вже за декілька днів, а біль щоразу ставав сильнішим. Тому звернулась по допомогу до лікарів", – ділиться пані Лідія.  

Так за новорічні свята 31 грудня та 1 січня до міських травмпунктів звернулось 195 осіб. В останній день року — 87, а наступної доби — 108. Серед найчастіших випадків — переломи, забиття та вивихи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW