На Рівненщині прикордонники завадили оборудкам з використання земель та деревиниРеалізовуючи завчасно отриману інформацію, оперативні співробітники дев’ятого прикордонного загону завадили безгосподарському використанню земель у прикордонні, в межах Сарненського району Рівненщини.

Про це повідомили на сайті Державної прикордонної служби України.

«Спільно зі співробітниками Нацполіції було виявлено п’ять металевих цистерн, облаштованих як піролізні печі для випалювання деревного вугілля, близько 7 кубометрів лісодеревини та майже 100 мішків готової продукції.

Правоохоронці встановили, що в осіб, які облаштували місце для виготовлення вугілля, були відсутні  дозвільні документи на зайняття таким видом діяльності. Окрім цього, правопорушники у вигляді сировини для вугілля використовували незаконно добуту деревину».

Зазначається, що для з’ясування обставин правопорушення та його відповідного документування на місце було викликано слідчо-оперативну групу від Національної поліції.

Також направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 254 ККУ «Безгосподарське використання земель».

Наразі ж тривають заходи з перевірки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW