На Миколаївщині подружжя шахрайством переоформили на себе державні землі вартістю 1,3 мільйона гривеньДружина  голови одного з фермерських господарств Миколаївського району, вступивши у змову зі своїм чоловіком, переоформили на себе земельні ділянки вартістю більше 1,3 мільйона гривень.

Як повідомили в обласній прокуратурі, у 2015 році підозрювана вступила у злочинну змову зі своїм чоловіком та, виконуючи роль пособника, підшукала та отримала довіреності від 6 осіб, які не є родичами голови господарства та інших членів господарства, з метою розпаювання земельної ділянки державної власності, яка перебувала у користуванні фермерського господарства чоловіка. 

При цьому, голова ФГ видав та використав завідомо неправдиві документи для реєстрації членами фермерського господарства цих осіб, а підозрювана подавала заяви від вказаних осіб до державних органів для отримання у приватну власність земельних ділянок.

У власності подружжя опинились земельні ділянки площею майже 43 га.

Наразі на незаконно вилучені із власності держави земельні ділянки накладено арешт. За вчинене підозрюваній загрожує до 6 років позбавлення волі.

Нагадаємо, на Миколаївщині прокуратура через суд повернула державі землі лісу вартістю 3,5 мільйони гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW