На ТОТ Запорізької області загарбники склали список лояльних церковНа тимчасово окупованих територіях російські загарбники продовжують утиски нелояльних конфесій. На ТОТ Запорізької області окупаційна адміністрація склала список церков, яким дозволено проводити різдвяну службу за старим календарем – 6-7 січня. Усі інші нелояльні церкви фактично отримали заборону на службу.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву.

- Росіяни утискають представників всіх конфесій крім підконтрольної кремлю церкви московського патріархату. Для посилення контролю на ТОТ прибувають російські священники, - зазначили в ЦНС.

Нагадаємо, в 2023 році Україна перейшла на новий календар, за яким Різдво віряни відзначили 25 грудня, а не 7 січня. За новим календарем Покрова буде 1 жовтня, Водохреще — 6 січня, а Миколая — 6 грудня.

На окупованій території церковні свята відзначатимуть за старим календарем разом з росією. Не перейшли на новий календар і в церквах московського патріархату, що знаходяться на території України. 

Як раніше писав 061, владика Фотій у своїй різдвяній промові згадав про людей в окупації, корупціонерів та церковників-зрадників.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW