Чернігівська міська рада піде до суду через борги ТЕЦМіська рада Чернігова готує позов щодо боргу в 1,4 мільярди гривень, який дістався місту, разом з чернігівською ТЕЦ, "у спадщину", після того як в орендаря - фірми "Технова", закінчився термін оренди електроцентралі. 

Про це повідомляє в.о. мера Чернігова Олександр Ломако. 

- Готуємо позов до суду стосовно боргу, який перейшов разом з ТЕЦ місту, після повернення цього майнового комплексу з понад 20-річної оренди. Сьогодні відповідне питання розглянула робоча група, що була створена моїм розпорядженням. Мова про 1,4 млрд грн, які сформовані колишнім орендарем "Технова" і які під тиском обставин та згідно законодавства нам довелося взяти на себе. У жовтні 2023 року цей крок був необхідним, аби КП "Теплокомуненерго" могло підписати угоду на постачання газу. Саме договори на переведення боргу стали гарантією договорів на постачання палива, - підкреслив Олександр Ломако.

Як зазначив очільник міста, обставини не дозволяли місту подати судовий позов раніше, без загрози зриву опалювального сезону: 

Олександр Ломако (праворуч) під час сесії міської ради, світлина Сєргєя Карася

Олександр Ломако (праворуч) під час сесії міської ради, світлина Сєргєя Карася

- Треба усвідомлювати під тиском яких обставин їх (договори, - прим.) було укладено - не було часу і можливості починати правовий спір,  важливо було під час війни гарантувати стабільне проходження опалювального сезону - тепло і гарячу воду кожному абоненту ТЕЦ, - розповідає пан Ломако. -  Позиція міста залишається незмінною, як тоді, так і зараз: сформовані борги є відповідальністю колишнього орендаря та наслідком державної політики в сфері теплогенерації, а не Чернігова та його мешканців. Саме тому готується позов до суду. 

Нагадаємо, з кінця серпня 2023-го року чернігівською ТЕЦ управляє комунальне підприємство "Теплокомуненерго". 

Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW