Оренда квартири в Одесі: варіанти до 6 тисяч гривеньСайт 048.ua підготував добірку з п’яти квартир, які можна довгостроково орендувати в Одесі.

Ми виділили варіанти, вартість проживання в яких не перевищує 6000 гривень за місяць.

Зазначимо, що добірка не є рекламою або топом.

Квартира на Боровського 

Вартість оренди: 4500 гривень за місяць

Оренда квартири в Одесі: варіанти до 6 тисяч гривень , фото-1

Квартира розташована на останньому поверсі двоповерхового будинку. Загальна площа дорівнює 26 квадратним метрам. Кухня займає 8 квадратів. Одна кімната. Санвузол роздільний. Стан ремонту нормальний. Є необхідні меблі та побутова техніка. У цьому районі нормально розвинена інфраструктура.

Квартира на Іцхака Рабіна 

Вартість оренди: 5000 гривень за місяць

Оренда квартири в Одесі: варіанти до 6 тисяч гривень , фото-2

Квартира розташована на останньому поверсі шістнадцятиповерхового будинку. Загальна площа 43 квадратних метри. Площа кухні 8 кв. Санвузол роздільний. Одна кімната. Є балкон, який переобладнаний під ще одну кімнату. Ремонт нормальний. Є необхідна побутова техніка та меблі. Поряд відносно нормально розвинена інфраструктура.

"Дві лоджії: одна з кухні - відкрита, друга обладнана меблями та диваном. Для сімейної пари чи одного. Довгостроково. Без тварин", - зазначив автор оголошення. 

Квартира на Довженка

Вартість оренди: 5300 гривень за місяць

Оренда квартири в Одесі: варіанти до 6 тисяч гривень , фото-3

Квартира розташована на останньому поверсі чотириповерхового будинку. Загальна площа 26 квадратних метрів. Площа кухні 6 кв. Одна кімната. Є балкон. Санвузол суміжний. Ремонт у квартирі нормальний. В районі, де знаходиться житло, чудово розвинена інфраструктура.

"Квартира світла та сонячна. Розташована близько до центру міста та залізничного вокзалу. Хороша транспортна розв'язка. Затишний район для комфортного проживання", - зазначила авторка оголошення.

Квартира на Вільямса 

Вартість оренди: 6000 гривень за місяць

Оренда квартири в Одесі: варіанти до 6 тисяч гривень , фото-4

Квартира розташована на третьому поверсі сімнадцятиповерхового будинку. Загальна площа 45 квадратних метрів. Кухня займає 15 кв. Одна кімната. Гарний євроремонт. Є необхідні меблі та побутова техніка. У цьому районі добре розвинена інфраструктура.

"Квартира в відмінному стані. Вбудована кухня з духовкою, мікрохвильова піч, гардеробна в кімнаті, в передпокої шафа-купе, кондиціонер, пралка-автомат, бойлер. Закрита територія, що охороняється. Без дітей і тварин", - наголосив автор оголошення. 

Квартира на Небесної сотні

Вартість оренди: 6000 гривень за місяць

Оренда квартири в Одесі: варіанти до 6 тисяч гривень , фото-5

Квартира розташована на четвертому поверсі шістнадцятиповерхового будинку. Загальна площа 42 квадратних метри. Кухня займає 12 кв. Одна кімната. Санвузол суміжний. Гарний ремонт. Є необхідні меблі та побутова техніка. У цьому районі добре розвинена інфраструктура.

"Квартира в новобудові. Можна з дитиною та невеликою твариною", - вказала в описі авторка оголошення. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW