Множинні переломи: у якому стані постраждалі чоловік та діти внаслідок вибуху у ЛьвовіПостраждалі внаслідок вибуху в будинку, який стався вчора ввечері у Львові, отримали медичну допомогу. Двох дітей оглянули і відпустили з лікарні, а чоловік – усе ще перебуває у відділі інтенсивної терапії.

Про стан потерпілих розповіли у міській раді Львова 24 грудня. Зазначають, що до лікарні святого Миколая дітей привезли учора.

Їх обстежили, надали необхідну медичну допомогу та відпустили додому, адже подальшого лікування вони не потребували.

Чоловік має множинні переломи

А ось постраждалий чоловік наразі перебуває у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні святого Луки Першого територіального медоб'єднання Львова.

За словами медиків, в постраждалого – перелом ключиці та множинні переломи ребер.

Його стан важкий, однак стабільний, уточнили у міськраді.

Що відомо про інцидент

  • Ввечері 23 грудня у Львові на вулиці Княгині Ольги у двоповерховому приватному будинку стався вибух газу, через що виникла пожежа та зруйнувалась частина будинку.
  • Внаслідок вибуху троє людей загинули, ще троє травмувались.
  • Правоохоронці розслідують усі обставини події, розпочато кримінальне провадження.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.uaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW