Як позбутися похмілля після новорічної ночі: корисні лайфхаки для киянПісля новорічних свят в гуглі одним з популярних запитів є традиційно лишається "як позбутися похмілля".

Журналісти 44.ua підготували добірку ефективних способів впоратися з алкогольною інтоксикацією.

Етанол має сечогінний ефект, тобто він з організму виводить рідину, через що організм повільніше позбавляється від продукті розпаду етанолу.

Тож перше, що потрібно робити - це вживати багато рідини невеликими ковтками.

Окрім чистої води можна спробувати чай з медом. Немає 100-відсоткової гарантії, що мед допоможе, але з похміллям часто так - не знаєш, від чого полегшає. В будь-якому випадку він корисний. Звісно, якщо ви не маєте на цей продукт алергії.

Що стосується сорбентів, то їх краще пити до застілля, бо на ранок ефект від їх вживання буде сумнівним.

Як позбутися похмілля

Як позбутися похмілля

Також можна випити бульйон чи фруктовий сік. Вони полегшать неприємні симптоми.

Якщо у вас немає проблем із судинами, то рекомендуємо прийняти контрасний душ.

При печії вживайте лужну воду. Ну, і куди ж без перевіреного поколіннями способу - розсолу. Лікарі підтверджують, що в невеликій кількості його можна вживати, оскільки він містить сіль. Але є валивий нюанс. Це має бути саме солений розсіл, а не маринований. Все тому, що в останньому міститься оцет, який є проміжковим продуктом розпаду алкоголю.

Також варто звернути увагу на кисломочну продукцію, а саме кефір і айран. Ці напої допоможуть відновити обмін речовин та поповнити запаси мінералів, вітамінів та протеїнів.

Кефір допоможе від похмілля

Кефір допоможе від похмілля

Також в кисломолочній продукції місяться корисні бактерії, які допоможуть вивести токсини з організму, і амінокислоти, які повернуть апетить. Також кисломолочні бактерії позитивно вплинуть на роботу печінки, "втомленої" вживанням алкогольних напоїв.

Якщо вас нудить можна заварити корицю. Та робити це краще з вечора. Пити потрібно маленькими ковтками.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW