Як привітати захисників та захисниць з Новим рокомНавіть під час війни на новорічні свята українцям хочеться хоч трошки себе порадувати або хоча б скромно посидіти тісним сімейним колом. Але така можливість для багатьох - розкіш.

Тисячі українців вже другий рік поспіль зустрінуть Новий рік в окопах та холоді. Це якщо не рахувати, що з 2014 року українські захисники боронили країну від рф на Донеччині та Луганщині.

Звісно, далеко не всіх військових на новорічні свята відпустять додому - до сімʼї та рідних. Але можна придумати щось таке, щоб хоч трошки порадувати наших захисників чимось приємним. 

Що ж можна такого зробити? Ми над цим поміркували і пропонуємо кілька варіантів.

1. Робити донати та брати участь у розіграшах ще активніше

Не обовʼязково кидати великі донати, якщо ви не маєте такої можливості. Достатньо кинути хоча б по 20 гривень тим волонтерам та фондам, яким довіряєте. 

Також можна взяти участь у розіграшах за донат різних предметів та цікавих подарунків. Зараз це досить розповсюджено, коли хтось розігрує якусь унікальну річ серед тих, хто задонатив на потреби захисників.

2. Купляти мерч, який розробляють військові

Зараз чимало військових намагаються самостійно розробляти власний мерч. Наприклад, патчі, худі з унікальними принтами, сорочки тощо. 

3. Закрити потреби знайомих військових

Зараз складно знайти українця чи українку, в яких немає військових серед друзів, знайомих чи родичів. Спитайте ваших захисників, що саме їм потрібно з такого, що ви можете купити самостійно не за всі гроші світу. Наприклад, це можуть бути речі, які завжди потрібні, але дуже швидко витрачаються, і складіть з них посилку. Серед таких речей - шкарпетки, ліки, підсумки, вологі серветки, вітаміни, термобілизна тощо.

4. Корисні смаколики

Якщо знаєте, кого хочете привітати, зберіть посилку зі смаколиків, які не псуються, дають багато сил та енергії, і які легко переносити. Наприклад, це можуть бути різні батончики, солодощі в упаковках, горіхи, шоколад тощо.

А ще можете покласти в посилку щось, приготоване власноруч. Наприклад, печиво або саморобні цукерки.

6. Теплі слова

Слова дуже багато значать. А особливо - слова подяки, підтримки та любові до захисників. Покладіть до посилки листа або листівку, або напишіть імпровізованого листа у месенджері чи соцмережах.

Бажаємо, аби всі захисники та захисниці повернулися до своїх близьких і рідних цілими і неушкодженими.

Фото: 30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина ОстрозькогоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW