У Чернігові вшанували пам'ять Степана Бандери1 січня 2024-го року виповнилося 115 років з дня народження першого голови ОУН (р) Степана Андрійовича Бандери. Захід з вшанування його пам'яті відбувся, зокрема, й у Чернігові. 

Про це повідомляє чернігівський волонтер Олександр Ясенчук. 

- У Чернігові вшанували пам'ять Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери. 01.01.2024 о 12.00 р. на Староруському цвинтарі, біля могили першої жертви московитів у ХХ ст. юного козака Миколи Лебідя. Заупокійну літію відслужив протоієрей Євген Орда, - розповів Олександр Ясенчук

Зазначимо, що Микола Лебідь - 18-річний член Української партії соціалістів-революціонерів. За однією з версій, у 1918-му році він був спійманий більшовиками й потім знайдений на вулиці з вогнепальним пораненням голови, ставши першою жертвою більшовицького режиму у Чернігові. За іншою версією Микола Лебідь брав участь у бою під Крутами. 

Нагадаємо, що в новорічну ніч окупанти влучили у Львівський національний університет природокористування, в якому вчився Степан Бандера, а також знищили музей генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича у Львові. 

Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW