У Лондонському пабі клієнти замовили 4 текіли і потрапили в лікарню з опікамиНічний клуб у Лондоні оштрафували на 120 000 фунтів стерлінгів через те, що їх клієнти отримали серйозні опіки після випитої текіли. Річ у тім, що до текіли їм подали каустичну соду замість солі.

Міська рада Вестмінстера повідомила, що постраждали унаслідок цих дій четверо людей.

Що сталось

Клієнти замовили 4 текіли, її традиційно подають із лаймом і сіллю. Втім, бармен переплутав контейнер і подав клієнтам напій із каустичною содою, яка чомусь зберігалася на барній стійці.

Опісля гулянки відвідувачів бару доставили в лікарню з опіками в роті та з блювотою. Уточнюють, що бармен помітив помилку вже після того, як люди випили алкоголь.

Зазначають, що суд звинуватив заклад у порушенні Закону про безпеку та гігієну праці та оштрафував власників на 120 тисяч фунтів.

Довідка. Каустична сода — сильний отруйний луг. При потраплянні на слизову чи шкіру, може викликати опіки та виразки. Також сода є токсичною при вдиханні і може завдати непоправної шкоди організму людини.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело: health.24tv.uaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW