Окупанти позбавляють українців без російського паспорту права на медичну допомогуЗ 2024 року українці на тимчасово окупованих територіях не зможуть без російського паспорту отримати медичну допомогу.

Про це повідомляє Центр національного спротиву

З 1 січня допомогу можна отримати лише за наявності обов’язкового російського медичного страхування, яке можна отримати лише за наявності паспорта рф. Таким чином, ворог намагається все ж таки змусити українців отримувати червону макулатуру.

При цьому росіяни, при отриманні паспорта, змушують українців писати відмову від українського громадянства, хоч це є не обов’язковою процедурою згідно з законодавством рф. Таким чином росіяни хочуть юридично змінити демографічний склад захоплених регіонів, що є ознакою геноциду. 

Зазначимо, що наразі більшість мешканців ТОТ не отримали паспорт рф, попри ризики для свого життя. Відтак місцеві з нового року не матимуть змоги лікуватись у захоплених лікарнях, крім випадків невідкладної допомоги. 

Згідно з міжнародним правом саме на окупанта лягає відповідальність забезпечення життєдіяльності регіону, таким чином констатуємо черговий злочин російського режиму. 

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW