Атаки на Харків 29-31 грудня. У міськраді розповіли, де і скільки будівель пошкоджені обстрілами, - ФОТОРосійські загарбники за 3 останні дні кілька разів атакували Харків.

Внаслідок обстрілів міста 29-31 грудня були пошкоджені 77 будівель. Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Найбільше руйнацій зафіксовано в Київському районі. Також пошкоджені будівлі в Холодногірському, Слобідському та Шевченківському районах.

Станом на 10:00 31 грудня налічується 68 пошкоджених житлових будинків. Зокрема, у квартирах були вибиті 872 вікна, ще 342 - в місцях загального користування. Близько 300 вікон комунальники вже закрили. Також були пошкоджені 7 покрівель, на 6 - вже провели аварійні ремонтні роботи. Крім того, в деяких будинках відключено електро- та газопостачання. Опаленням забезпечені всі будинки.

Також зафіксували руйнації 9 нежитлових будівель у Київському та Холодногірському районах. Зокрема, були пошкоджені 224 вікна та 1покрівля.

Комунальні служби продовжують усувати наслідки обстрілів - ремонтують покрівлі, фасади, закривають вибиті вікна та двері. Триває обстеження будівель на наявність інших пошкоджень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW