Держслужбовці більше не зможуть нараховувати собі значні премії: рішення урядуКабінет міністрів затвердив нову систему оплати праці для державних службовців на основі кваліфікації посад і грейдів.

Про це заявив прем'єр Денис Шмигаль вчора, 29 грудня.

"Уряд продовжує реформу державного управління. Сьогодні затверджуємо документ про нову систему оплати праці на основі кваліфікації посад і грейдів", - зазначив Шмигаль.

Відтепер 70% зарплати держслужбовця буде складати оклад, і лише 30% - премії. Як наслідок іхто з керівників за власним бажанням не зможе нараховувати великі премії, надбавки та доплати.

Крім того, з 1 січня уряд скоротить кількість вакансій державної служби майже на 20 тисяч, і це тільки на першому етапі.

Премʼєр заявив, що нова система оплати праці та скорочення вакансій, за оцінками міністерства фінансів, дозволить зберегти близько 8 млрд грн бюджетних коштів і спрямувати їх у 2024 році на потреби безпеки й оборони.

Нагадаємо, раніше міністр економіки Юлія Свириденко заявила, що мільйонам українців можуть затримати пенсії та зарплати.

Ще більше новин читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте підписуватись.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW