В Офісі президента відреагували на скандальний законопроєкт про мобілізацію: що пропонують в ОПНа розгляд Верховної Ради буде виноситись законопроект про мобілізацію лише після обговорення та внесення відповідних змін. У нинішньому вигляді він не має шансів набрати необхідну кількість голосів.

Таку заяву в ефірі загальнонаціонального марафону зробив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. За словами посадовця, війна, яку ми сьогодні маємо на території України, потребує правильного юридичного оформлення і щодо мобілізаційних процесів. 

"Той закон, який сьогодні використовується, не відповідає нинішнім реаліям. І тому це дуже добре, що на рівні Генштабу, Міноборони, Мінфіну чи Кабміну в цілому, на рівні профільних комітетів Ради, на рівні експертного середовища відбувається дискусія. Це правильно. Тому що юридичні зміни треба внести в цей закон, тобто мається на увазі через відповідний законопроект", — сказав Подоляк.

У законопроект внесуть поправки

Подоляк наголосив, що законопроект про мобілізацію не винесуть на голосування у поточному вигляді.

"Ні. Безумовно, для того і вноситься певний законопроект — для обговорення. Після того, як буде все враховано, будуть внесені відповідні зміни, і ми отримаємо більш-менш оптимальний законопроєкт, який враховує, що в нас довга, масштабна, інтенсивна війна, і РФ не буде десь там зупинятись, вона буде тиснути, доки не програє цю війну. Маємо це все враховувати", — сказав Подоляк.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW