Зібрано понад 20 тисяч гривень для ЗСУ – на Чернігівщині пройшов благодійний турнір з боксуВ Ічні, що на Прилуччині, у спортивному клубі "Берег" відбувся благодійний турнір з боксу. На ньому для земляків у ЗСУ зібрали понад 20 тисяч гривень.

Повідомляє Суспільне Чернігів

Як розповів тренер Олег Кравець, 38 спортсменів сформували на рингу 19 пар, більшість із яких на публіку боксують вперше.

10-річний Дмитро займається боксом три роки. Це його перший офіційний поєдинок на ринзі. Підтримати хлопця прийшов його дідусь Микола. Він служить у ЗСУ.

10-річний Дмитро зі своїм дідусем Миколою, який служить в ЗСУ. ФОТО: Суспільне Чернігів

10-річний Дмитро зі своїм дідусем Миколою, який служить в ЗСУ. ФОТО: Суспільне Чернігів

"Невелике містечко, але у нас в клубі «Берег» стільки перемог, що не кожен обласний центр може похвалитися. От і Діма вирішив. Тренується він давно, але більш-менш офіційний поєдинок це сьогодні в нього перший раз. Думаю, що кожен із хлопців багато чого віддав би, щоб хоча б на пів годинки побути у цьому залі, в колі рідних, друзів, знайомих", — каже Микола.

Інший ічнянець Микола приїхав із фронту у відпустку. Його 11-річний син боксує вперше:

"Хвилююся. Бокс — це чоловіча справа. Бокс, спорт, щоб дітей залучати до кращого, щоб діти відволіклися від війни. Тому, що там дуже важко".

Мами боксерів підготували домашню випічку та паралельно збирали гроші для підрозділу, де служать їх земляки.

Тренер Олег Кравець. ФОТО: Суспільне Чернігів

Тренер Олег Кравець. ФОТО: Суспільне Чернігів

"Цей підрозділ я добре знаю, коли почалася повномасштабна війна я їм також допомагав. Зараз вони боронять наші кордони й в них є багато потреб. Тому ми вирішили із дітьми, спортсменами, все-таки організувати й допомогти їм на придбання різних речей для служби", — говорить тренер Олег Кравець.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW