До мешканців модульного містечка в Чернігові завітала святкова магія від Кока-КолаПродовжує свою подорож містами України благодійна акція «Святкова магія від Кока-Кола: мільйон пляшок для найбільш незахищених українців».

На українському заводі «Кока-Кола Беверіджиз Україна» виготовляють партію з мільйона півторалітрових пляшок Coca-Cola зі спеціальною позначкою на етикетці: «Для тебе». Цими особливими пляшками Кока-Кола хоче підтримати українців, які зараз живуть у дуже непростих обставинах та подарувати їм приємні миттєвості у цей святковий період.

До мешканців модульного містечка в Чернігові завітала святкова магія від Кока-Кола, фото-1

«Ми разом з партнерами взяли на себе місію забезпечити новорічними подарунками найбільш вразливі спільноти по всій Україні. 1 мільйон пляшок Coca-Cola у подарунок – це жест солідарності з українцями, спосіб висловити їм повагу та підтримку. Наша мета – принести трохи радості в домівки українців під час зимових свят, – говорить Андрій Бублик, директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку Кока-Кола Беверіджиз Україна.

До мешканців модульного містечка в Чернігові завітала святкова магія від Кока-Кола, фото-2

Разом із партнерами з гуманітарних організацій Українським Червоним Хрестом, Карітас України та БФ М.Р.І.Я компанія Кока-Кола надішле напої родинам, які опинились у складних життєвих обставинах: внутрішнім переселенцям, самотнім батькам, багатодітним сім’ям, особам з інвалідністю – у всіх областях України.

Днями, представники Кока-Кола разом з волонтерами Українського Червоного Хреста завітали до модульних будиночків в Чернігові, щоб передати допомогу тим, чиє житло було зруйновано під час бойових дій.

До мешканців модульного містечка в Чернігові завітала святкова магія від Кока-Кола, фото-3

Волонтерка Українського Червоного Хреста Анна Генджало й сама постраждала від нападу росіян, які у березні 22-го знищили обстрілами її будинок. «Ми з маленьким сином залишилися без житла. Я почала волонтерити, розбирала завали, допомагала людям. Згодом допомога прийшла й до мене – мій будинок відбудували. Тоді я твердо вирішила стати волонтером Червоного Хреста, щоб мати змогу допомагати людям й надалі», – розповідає свою історію Анна.

Пані Надія з Мар’янки, одна з тих, хто мешкає в модульному будиночку і хто отримав подарунковий набір від Українського Червоного Хреста та Кока-Кола. Пані Надія ще у 2014 році в рідній Мар’їнці постраждала від вторгнення росіян. Тоді українські військові змогли відігнати ворога і 5 серпня над містом знову замайорів український стяг. А вже після початку повномасштабного вторгнення росіяни щодня обстрілами знищували Мар'їнку. Там не залишилося жодної цілої будівлі. Надія разом з братом чоловіка, який має інвалідність з дитинства, змогла евакуюватися до Чернігова, де їм надали кімнати у модульних будиночках.

До мешканців модульного містечка в Чернігові завітала святкова магія від Кока-Кола, фото-4

Загалом українське суспільство відчуває вагому підтримку компанії Кока-Кола під час війни. Починаючи з 24 лютого 2022 року Система Компаній Кока-Кола спільно з Фундацією Кока-Кола зобов’язались виділити українцям благодійну допомогу на суму понад 30 млн дол. Зокрема, 70 тисяч продуктових наборів з найнеобхіднішим базовим складом продуктів, 5 тис. постільних комплектів з теплими ковдрами, понад півсотні потужних електрогенераторів для освітніх, медичних, гуманітарних установ та закладів і 45 мобільних котелень, що працюють на газу та дизелі та зігріватимуть міста і села у зимовий період. Крім того, Кока-Кола відбудує зруйнований дитячий садок у селі Богданівка Броварського району Київської області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW