На Львівщині затримали водія автобуса, який їздив у стані наркотичного сп'янінняВодій кермував автобусом сполученням Львів-Меденичі.

Управління транспорту та звʼязку Львівської ОВА організувало позапланову перевірку транспортних засобів перевізника ПАТ «Львівське АТП-14630» під час випуску автобусів на лінію, повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Причиною став інцидент, що трапився 26 грудня. Тоді працівники управління патрульної поліції у Львівській області виявили у водія приміського автобусного маршруту загального користування ознаки наркотичного сп'яніння. Водій кермував автобусом сполученням Львів-Меденичі.

В межах спільної рейдової перевірки управління патрульної поліції у Львівській області склало понад 15 адміністративних протоколів за порушення транспортного законодавства перевізником ПАТ «Львівське АТП-14630.

«Водії транспортних підприємств зобов’язані проходити щоденний огляд лікаря перед виїздом з підприємства, а автобус перевіряється механіком перед виїздом, про що робиться відповідний запис у журналі випуску транспортних засобів на лінію», – зазначає начальник управління транспорту та звʼязку ЛОВА Степан Рудницький.

Зазначимо, що такі рейдової перевірки в області проводяться систематично.

Читайте також: На аукціон виставлять три земельні ділянки у ЛьвовіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW