Трьох захисників зі Львівщини нагородили державними нагородами посмертноЗахисники із Львівщини отримали відзнаки.

29 грудня, у Стрийській РВА відбулась зустріч з родинами загиблих захисників України. Відповідно до Указу Президента від 1 вересня 2023 року трьох військових нагородили (посмертно) орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Про це повідомили у Львівській ОВА.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагородили:

1. Захисника Юрія Гиряка. Чоловік жив у Стрию. Під час повномасштабного російського вторгнення приєднався до тероборони в Стрию. Став бійцем 65-го батальйону 103-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ. Загинув 14 листопада 2022 року (підірвався на міні) поблизу села Стельмахівка на Луганщині.

У воїна залишились мама, брат, дружина, син і донька. Нагороду вручили матері Героя.

2. Захисника Андрія Рибака. Чоловік проживав у Стрию. За фахом він юрист. З початком повномасштабного вторгнення добровільно вступив у лави Стрийської тероборони. На війні був командиром стрілецького взводу. Загинув, підірвавшись на міні. Андрію Рибаку було 30 років.

Без батька залишилось троє маленьких дітей. Нагороду вручили дружині та діткам захисника.

3. Захисника Івана Шимкова. Він народився у селі Гірне, останні роки проживав у Стрию. Воїн добровільно вступив до лав Стрийської тероборони. На війні був стрільцем стрілецького відділення. Загинув 13 жовтня при виконанні службового обов’язку на Луганщині. Воїну було 34 роки.

У Івана Шимкова залишилося двоє доньок. Нагороду вручили дружині.

Читайте також: Наслідки атаки по Львову: яка вартість ліквідаціїAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW