Нацполіція ліквідувала мережу шахрайських кол-центрівПонад 840 правоохоронців (660 з яких — поліцейські) взяли участь в комплексних заходах з ліквідації діяльності мережі шахрайських кол-центрів.

Про це повідомило Головне управління Національної поліції в Одеській області.

Майже в кожному обласному центрі країни знаходилися «офіси», де “працювали” 2500 операторів.

В результаті, було ліквідовано осередки діяльності шахраїв в 16 регіонах, а саме: в Києві, Дніпрі, Івано-Франківську, Одесі, Тернополі, Рівному, Запоріжжі, Полтаві, Вінниці, Сумах, Львові, Черкасах, Закарпатті, Чернігові, Кропивницькому та Харкові.

У кожному з кол-центрів працювало від 50 до 200 операторів. Останніх вербували через месенджери, надсилаючи повідомлення з пропозицією працевлаштування та обіцянками гідної заробітної плати. Серед претендентів проводили співбесіду та обирали найбільш комунікабельних, ознайомлювали з функціоналом та інструктували щодо алгоритму дій під час спілкування з потенційними потерпілими.

"Представляючись працівниками державних органів, банківських установ, інвестиційних та телекомунікаційних компаній, шахраї спочатку отримували конфіденційні дані громадян, а після — гроші з їх банківських рахунків, які перераховували на підконтрольні рахунки підставних осіб. Ошукували не тільки українців, а й громадян Євросоюзу та США", - йдеться в повідомленні.

Для знешкодження діяльності шахраїв правоохоронці провели понад 150 обшуків по всій країні. Наразі тривають заходи для встановлення повного кола потерпілих й підозрюваних.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW