"Це робота ТЦК": правохоронці на Миколавїщині не роздають і не будуть роздавати повістки військовозобв'язанимНа Миколаївщині правоохоронці не будуть самостійно роздавати повістки військовозобов'язаним, адже це не їхня робота.

Про це повідомив начальник ГУНП в Миколаївській області Сергій Махно під час своєї пресконференції, 29 грудня.

— Звісно, ми допомагаємо ТЦК. Але повістки ми не вручаємо, це робота ТЦК. У нас є багато інших функцій. Ми проводимо відповідну роботу в порядку взаємодії з розшуку осіб, які ухиляються від проходження військової служби, мобілізації. Ми надаємо відповідну інформацію щодо осіб або встановлюємо та доставляємо до ТЦК, територіальних підрозділів для складання відповідних адміністративних протоколів. Якщо фактично особа ухиляється, є кримінальна відповідальність, передбачена статтею 136 КУ. Це наша взаємодія, передбачена законом, вручення повісток ми не проводимо, — заявив Сергій Махно.

Нагадаємо, що раніше міністр МВС Ігор Клименко також заявив, що правохоронці не будуть роздавати повістки, адже це не входить в їхні функції.

Як відомо, Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради законопроєкт про удосконалення мобілізації і військового обліку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW