Третє авто для ЗСУ придбали чернігівки«Справжні дива трапляються саме на Різдво, особливо з тими, хто в них вірить! Евакуаційний автомобіль уже в нас і в четвер вирушає до одного з підрозділів, який зараз у Авдіївці. Нарешті ми показуємо те, над чим працювали довго, важко і наполегливо. МИ РАЗОМ З ВАМИ ЦЕ ЗРОБИЛИ! Дякуємо всім, хто доєднався і зробив свій внесок!» – оцей допис з’явився днями у фейсбуці волонтерок Любові Філь і Марії Спицької (бачимо їх на фото). Ми вже розповідали про цих дивовижних чернігівських жінок, які у складі «кулінарної роти» щотижня готують смаколики для українських військових.

Варто зауважити, що це авто – вже третє, які придбали чернігівки з «кулінарної роти». Цього разу збір коштів тривав близько трьох місяців. Долучилися переважно жителі нашого міста та області, але деякі донати прилітали навіть з-за кордону.

За вагомий внесок у цей збір Любов Філь і Марія Спицька окремо дякують парафіянам Храму-комплексу Всіх святих Чернігівських та особисто його настоятелю о. Петру. Пригнати та доукомплектувати це авто допоміг Макс Паншин, перевзути його на зимову гуму – Артем Рудун, а відремонтували його на СТО «Енергія».

«Ще в нашій команді – Ірина Зелепуха, наші мамочки, постійно допомагає приватна школа Stream School, Тетяна та Юрій Єрмоленки, Станіслав Іващенко. Дякуємо всім! Працюємо далі на перемогу!» – підсумовують наші співрозмовниці.

Цього тижня «кулінарна рота» збирала продукти та готувала смаколики, аби завантажити це авто та відправити його на нуль.

«Хлопці просили ковдри, грілки, сухі душі. Запікаємо для них м’ясо, ковбаси та готуємо варенички, аби й вони відчули свято, – кажуть Марія та Люба. – Крім того, придбали ще й прибор нічного бачення. Це те, що допомагає рятувати життя нашим воїнам».

В той час, коли ви будете читати ці рядки, авто для ЗСУ буде в дорозі. Побажаємо ж і волонтерам, і нашим військовим Божого захисту!


Вікторія Сидорова

Чернігівська Медіа ГрупаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW