У Кам'янському стирають з лиця землі легендарні "24 години"Кожен, хто хоч раз був на Черемушках або ходив вулицею Звенигородською (колиш. Бойка) знає сумнівний заклад під назвою "24 години", що навпроти пошти.

Чи то місце для відведення стражденної душі, чи то точка сходок місцевої "гопоти", але абсолютно влучний заклад, що запам'ятовується, незабаром може повністю припинити свою роботу.

З "24 години" кожного пов'язує своя історія, хтось пам'ятає, як страшно до введення воєнного стану було проходити там вночі, коли в Кам'янському прокидається своя "синя мафія". Хтось завдяки цьому місцю дізнався, що таке запах пива, який роками в'їдається в дешеве дерево, а хтось ніколи не забуде алкоголіків, що спали в клумбі навпроти входу в "бар" до ранку.

Однак, на жаль чи на щастя, усе має свій кінець, і легенадрне місце потрапило під рішення демонтажу, як самовільно розміщений об'єкт.

У "Благоустрій Кам'янське" повідомили про рішення виконкому міськради "Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.03.2018 №114 зі змінами" та демонтаж об'єктів, які встановлені без відповідних дозволів.

У Кам'янському стирають з лиця землі легендарні "24 години", фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW