МЗС після сьогоднішнього удару: ніякі розмови про «перемир’я» не зупинять агресії Росії



Міністерство закордонних справ закликало міжнародну спільноту надати Україні всі необхідні військові та фінансові засоби для самозахисту, аби зупинити російський геноцид українського народу.

Про це йдеться у заяві МЗС щодо російських масованих ракетних обстрілів України.

У зовнішньополітичному відомстві зазначили, що вночі 29 грудня Росія здійснила один із наймасштабніших ракетних обстрілів по українських містах і селах за весь час повномасштабного вторгнення. За попередньою інформацією, противник застосував 158 засобів повітряного нападу: ракети різних типів та ударні БпЛА. Внаслідок обстрілів загинули та отримали поранення десятки людей. Тривають пошуки тих, хто опинився під завалами.

«Злочини, які сьогодні скоїла Росія в Україні, – її помста за неможливість переломити хід боротьби на полі бою із українськими силами оборони. Закликаємо міжнародну спільноту обʼєднати всі зусилля, щоб зупинити російський геноцид українського народу», - заявили у МЗС.

У відомстві підкреслили, що жодні розмови про “перемир'я”, “тимчасову відмову від територій”, “втому”, “переговори” та інші “поступки” не зупинять російської агресії, а лише роздмухуватимуть її масштаби.

«Росія не розглядає жодних інших сценаріїв, окрім як повного знищення України», - акцентували у зовнішньополітичному відомстві.

У цьому контексті МЗС подякувало партнерам, які надали Україні засоби протиповітряної та протиракетної оборони, і наголосило, що сьогодні їхня допомога врятувала багато життів.

«Єдиним можливим шляхом захистити українців є надати Україні всі необхідні військові та фінансові засоби для самозахисту. Російський терор повинен програти, а Україна – перемогти», - резюмували в МЗС.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW