У російського полковника, який командував запуском ракет по Україні, в рф "несподівано" вбили сина, - ФОТОУ російського полковника Ніколая Варпаховича командира 22 важкої бомбардувальної авіаційної дивізії дальньої авіації ВПС РФ було вбито сина.

Про це повідомляє телеграм-канал OSINT Бджоли.

"Росіяни – ті, хто запускає ракети по Україні – ви навіть не розумієте, як багато ми знаємо про вас та членів ваших родин.

Сьогодні хочемо привітати Ніколая Варпаховича, командира авіабази дальньої авіації в Енгельсі, повні дані його та родичів ми публікували тут. Воєнний злочинець має двох синів, Кірілла та Владіслава. Але зачекайте… вже тільки одного сина.

У російського полковника, який командував запуском ракет по Україні, в рф "несподівано" вбили сина, - ФОТО, фото-1Молодший син, Варпахович Владислав Николаевич 30.08.2002, вже мертвий. У вересні цього року під час проходження військової служби по призову в в/ч 41521 в м. Рязань він був вбитий пострілом в голову із автомата. З задоволенням публікуємо його посмертні фото, а також декілька скріншотіві з офіційних документів.

У російського полковника, який командував запуском ракет по Україні, в рф "несподівано" вбили сина, - ФОТО, фото-2З результатів психолого-психіатричної експертизи випливає, що Владислав «перебував у негативному психічному стані, що могло характеризуватись високим ступенем емоційної напруженості, внаслідок переживання ним внутрішнього особистісного конфлікту з відчуттям неможливості продовжувати жити».  

У російського полковника, який командував запуском ракет по Україні, в рф "несподівано" вбили сина, - ФОТО, фото-3Як настрій після синової смерті, Варпахович? Важко, коли вмирають твої діти? Так, ми знаємо, що це важко – через тебе це знають багато українців. Як почуваються дружина Светлана, старший син Кірілл та його дружина Настя?

У російського полковника, який командував запуском ракет по Україні, в рф "несподівано" вбили сина, - ФОТО, фото-4Щиро бажаємо всій родині Варпахович відчуття неможливості продовжувати жити та скорішого її завершення.

У російського полковника, який командував запуском ракет по Україні, в рф "несподівано" вбили сина, - ФОТО, фото-5Працюємо далі", - підсумується в повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW