На Харківщині розробили план на випадок тривалого відключення електроенергії через обстріли РФ. Що відомоУ Харківській області влада розробила план на випадок тривалого відключення електроенергії, спричиненого російськими обстрілами.

Влада постійно підсилює готовність області до ударів ворога по об'єктах енергетики. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За словами Олега Синєгубова, вони виключають чергових атак окупантів.

"Під час апаратної наради з керівниками військових адміністрацій, силових структур і підрозділами ОВА обговорили чіткий план дій з підтримки жителів Харківщини у випадку тривалого відключення електроенергії. Поліція працюватиме цілодобово, в разі відключень посилимо охоронні заходи важливих об’єктів. 275 службових авто з гучномовцями за необхідності транслюватимуть сигнал повітряної тривоги. В області розгорнули 928 "Пунктів Незламності". Окрему увагу приділили питанню забезпечення населення мобільним зв'язком. Були присутні представники всіх операторів. В рази підвищили автономність роботи базових станцій в області за рахунок встановлення сучасного обладнання", - розповів очільник Харківської ОВА.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW