Ветеранський хаб запрацював на Кам'янеччиніВетеранський хаб для ветеранів, учасників бойових дій і членів їх сімей відкрили сьогодні у Кам’янець-Подільському районі. 

Такий хаб — вже другий на Хмельниччині. Перший в області, а також і в Україні, відкрили у жовтні в Хмельницькому районі.

У відділ підтримки ветеранів війни та їх сімей при Кам’янець-Подільській районній військовій адміністрації захисники і їх родини зможуть звернутися по допомогу, пораду та підтримку у будь-який час, знайдуть співрозмовників, які зрозуміють їхні переживання та потреби.

Надзвичайно приємно, що відкриття хабу відбувається саме у різдвяно-новорічний період, адже завдяки нашим героям українці можуть продовжувати зустрічати свята у своїх домівках. Тому наше головне завдання зробити все можливе для тих, хто повертається додому з фронту, аби вони отримали всю необхідну підтримку для вирішення усіх своїх питань та мали можливість соціалізуватися, – прокоментував подію на своїй сторінці у Facebook перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

Посадовець додав, що вже скоро запрацює черговий ветеранський хаб і в Шепетівському районі. Власне, подібні відділи підтримки ветеранів війни та їх сімей планують створити у кожній громаді області.

Читайте також:"У Кам'янці-Подільському замовили проєкт реконструкції офсетного цеху під бізнес-центр".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW