Обговорюватимуть європейські можливості для культурних та креативних індустрій: миколаївців запрошують до участі у СREA Talks29 грудня у Миколаєві, за підтримки представництва ЄС в Україні, відбудуться креативні розмови СREA Talks.

Як повідомляють організатори, на заході обговорюватимуть європейські можливості для українських культурних та креативних індустрій.

«Миколаїв – це місто, де сконцентрована велика кількість людей, які вміють мислити творчо і яке залишається одним з культурних осередків півдня України. Безперечно, Миколаїв має всі можливості, щоб бути успішним у креативному напрямку, проте з поточними викликами та наслідками війни для міста, зусилля кожного мають бути ще більш значимими. Наше спільне завдання сьогодні – мислити стратегічно, робити щоденно та залучати якнайбільше ресурсів для розвитку культурного середовища міста Миколаєва. У сучасних умовах культура має розвиватися лише у напрямі креативних індустрій, залучення бізнесу й плідного партнерства. Як зробити так, щоб культура жила і заробляла кошти та стала одним з векторів розвитку міста – на ці питання будемо шукати відповіді спільними зусиллями на CREA Talks. Розвиток культури, обмін досвідом, збереження культурних цінностей та посилення ідентичності міста. Ми також зможемо почути про діючі програми і проєкти допомоги ЄС Україні в культурній сфері, дізнатися про програми навчання, обміну, підтримки бізнесу, креативних індустрій, досліджень та довідники від ключових інституцій розвитку культури в Україні».

В рамках заходу передбачається обговорення питань стратегічного розвитку культурного сектору та креативних індустрій в Миколаєві в умовах євроінтеграції, питань транскордонного співробітництва та партнерства для збереження, розвитку та просування культурної ідентичності. Одним з ключових завдань заходу є також підвищення обізнаності громади про доступні програми, проєкти та можливості у сфері культури. В рамках заходу планується презентації програм Creative Europe, House of Europe, проєкту CREA, а також інших діючих проектів у сфері культурних та креативних індустрій та можливостей для молоді та представників індустрії.

У рамках зустрічі будуть обговорюватися наступні теми:

  • Культура в умовах війни. Культурна ідентичність Миколаєва.
  • Відновлення культурно-мистецької діяльності.
  • Економіка креативу.
  • Співпраця у сфері культури між Україною та ЄС.
  • Міжнародна співпраця з метою взаємовигідного партнерства та розвитку культурних та креативних індустрій.
  • Можливості для культурних діячів та інституцій.

До участі запрошуються представники культурних та креативних індустрій, творчих об’єднань та спільнот, підприємці-початківці в секторі креативності, журналісти, представники органів місцевого самоврядування, відповідальні за розвиток культурних та креативних індустрій, студенти, представники громадських об’єднань.

Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням: https://forms.gle/xp53SQCt3jEXen1B6

Захід відбудеться офлайн та онлайн на платформі ZOOM. Попередня реєстрація є обов’язковою.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW