На війні загинув Олександр Ковпака з с. Орепи та Володимир Сальнік із смт ГородницяІ ще дві гіркі звістки з фронту прийшли на Звягельщину: на війні загинуло двоє захисників з району, а саме з Ярунської та Городницької територіальних громад.

Так, Ярунська територіальна громада повідомила, що 24 грудня 2023 року загинув житель с. Орепи Ковпака Олександр Володимирович, 14.04.1990 року народження. Він був навідником кулеметного відділення зенітно-ракетного артилерійського взводу роти вогневої підтримки, солдатом військової частини А7314. Обірвалося життя воїна на Донеччині, а саме неподалік Новобахмутівки, що у Покровському районі.

А Городницька територіальна громада сповістила про загибель сержанта Сальніка Володимира Васильовича, 1997 року народження. Чоловік був з смт Городниця. Не стало воїна 26 грудня 2023 року.

Ми щиро співчуваємо родинам, побратимам, усім близьким полеглих воїнів. Перед самими ж захисниками низько схиляємо голови із вдячністю за їх подвиг. Світла пам'ять Героям! Вічний спокій їх душам.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW