У Центральному бібліопросторі імені Юрія Ковальського збирають історичні світлини ЗвягеляУ Центральному бібліопросторі імені Юрія Ковальського, що у Звягелі, збирають історичні світлини – міста, споруд, звягелян тощо. Тож якщо в когось вдома є такі знімки, тут просять поділитися ними, звичайно, оригінали повернуть. Про таке інформує Звягельська бібліотека із посиланням на zwiahel.info – Віртуальний музей міста Звягель (Новоград-Волинський).

Усі охочі поділитися архівними фото можуть їх приносити у Центральний бібліопростір імені Юрія Ковальського (місцевий Палац культури, що на площі Лесі Українки, 9) з вівторка по суботу з 09:00 до 18:00 (обідня перерва з 13:00 до 14:00; контактна особа Ольга Святославівна).

Принесені фото тут відсканують, а оригінали повернуть власникам (за бажанням нададуть і цифрову копію, та для цього слід мати флешку).

Цікаві матеріали будуть опубліковані на сайті «Віртуальний музей міста Звягель» (із зазначенням джерела походження!). Чекаємо на Вас! Збережемо історію нашого міста РАЗОМ!, – йдеться у повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW