У Покровську військовослужбовцям-переселенцям призначено грошову компенсацію за отримання житлаВідбулось засідання комісії з розгляду заяв щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які брали участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. 

У Покровську військовослужбовцям-переселенцям призначено грошову компенсацію за отримання житла, фото-1

Всього члени комісії розглянули 19 заяв, за 17 з яких були затвердженні позитивні рішення щодо призначення грошової компенсації. Загальна сума виплат становить 39 184 572,14 грн. 2 заяви рішенням комісії були відхилені(відправлені на доопрацювання). 

У Покровську військовослужбовцям-переселенцям призначено грошову компенсацію за отримання житла, фото-2

Заступниця начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарита Ідрісова підкреслила важливість цього рішення для військовослужбовців-переселенців і зазначила, що це не лише визнання їхнього внеску у важливий період для України, але й конкретна допомога у забезпеченні житлових умов.

У Покровську військовослужбовцям-переселенцям призначено грошову компенсацію за отримання житла, фото-3У Покровську військовослужбовцям-переселенцям призначено грошову компенсацію за отримання житла, фото-4

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW