“Зливали” рф дані про ЗСУ та військові об'єкти: суд виніс вирок киянину та його спільникуКиївська міська прокуратура в залі суду довела, що киянин вів підривну діяльність проти України.

Зрадник співпрацював зі спецслужбами рф та передавав їм інформацію про військові об'єкти та військовослужбовців ЗСУ. За скоєне він отримав 15 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Киянина засудили за держзраду, Київська міська прокуратура

Киянина засудили за держзраду, Київська міська прокуратура

“Чоловік залучив свого знайомого, який здійснював фото та відеофіксацію військових об’єктів. Відзнятий матеріал він відправляв засудженому, той, у свою чергу – ворожим спецслужбам. За це він отримував грошову винагороду. Нині вказаний громадянин перебуває під вартою”, - зазначили в прокуратурі.

Спільника обвинуваченого суд визнав винним у несанкціонованому поширенні інформації про розташування ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 3 ст. 114-2 КК України). Він отримав 8 років та 1 місяць позбавлення волі.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW