Відома мережа кінотеатрів у Києві ухилялась від сплати податківУ Києві виявили факти ухилення від сплати податків однією з найбільших мереж кінотеатрів столиці. Таким чином забезпечено відшкодування мережею кінотеатрів 10 мільйонів гривень.

Подробиці розповіли у Бюро економічної безпеки України.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

За даними відомства, детективи відкрили кримінальне провадження стосовно ухилення від сплати податків, у тому числі щодо несвоєчасно сплаченого ЄСВ у розмірі 5 мільйонів гривень. Згодом щодо іншої компанії з цієї ж групи було розпочато ще одне кримінальне провадження.

Під час слідства компанія погодилась на співпрацю та погасила борг перед державою ще до вручення підозри її посадовим особам, – зазначили у Бюро економічної безпеки України.

Таким чином забезпечено відшкодування мережею кінотеатрів 10 мільйонів гривень.

Раніше ми розповідали, що у Києві детективи ТУ Бюро економічної безпеки викрили підпільне виробництво оливкової олії та соусів відомих італійських марок. Організували незаконний бізнес мешканці Києва та Львівщини.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW