У Сумах до Нового року розважали малечу, де збирали кошти для українських військовихВикладачі та вихованці дитячої музичної школи № 4 влаштували «Дитячий новорічний казковий концерт-мюзикл» для малечі сумської громади та збирали кошти для ЗСУ.

Дійовими особами мюзиклу були персонажі з відомих дитячих мультфільмів та кінофільмів, які за сценарієм були учасниками кастингу до новорічного концерту в уявній країні чудес.

З танцювальними номерами виступили студія бального танцю «10Dance» та танцювальна студія «Dance Art Studio DAVITA». Сюрпризом для публіки став виступ хору «Блакитна перлина» з піснею «Double Trouble».

Особливою родзинкою дійства стало аудіо- та відеооформлення, а також світлові візуальні ефекти, що додавали казкової атмосфери кожному номеру.Паралельно з новорічною програмою тривав благодійний збір, відкритий для бійців 117-ої окремої бригади територіальної оборони  та 203-го батальйону.

Воїнам вкрай необхідні монокулятори з далекомірною сіткою та антитепловізійні накидки.

Збір ще незавершений. Кожен небайдужий може до нього долучитись за цими реквізитами: номер картки 5375 4112 1086 0792 та посилання на банку збору.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW