Стартував ремонт мосту на трасі М-21 у Житомирській областіСтартував капітальний ремонт мосту через річку Очеретянка на дорозі державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

«На час ремонту транспорт буде рухатися тимчасовим переїздом, який влаштовуємо поряд із мостом. Наразі будівельники засипають та ущільнюють щебеневу основу та влаштовують бетонні плити», - йдеться в повідомленні.

Міст не витримує навантажень, що зростають з кожним роком. Інтенсивність руху тут досягає до 12 тисяч автомобілів за добу. Уже є корозія арматури, порушення цілісності конструкції дорожнього одягу на основному проїзді, тріщини з розкриттям на опорній частині, що загрожує безпеці водіїв. Завершити капітальний ремонт мосту плануємо до кінця літа 2024 року.

Варто зауважити, що це другий міст, який нещодавно розпочали ремонтувати на дорозі М-21. Відновлення цих споруд має важливе значення, адже шлях М-21 поєднує Житомирську та Вінницьку області, веде до кордону з Молдовою та є частиною європейського маршруту Е 583.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській областіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW