На Житомирщині дітлахів привітали з прийдешніми новорічними святами, — ФОТОСьогодні голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко привітав дітей з прийдешніми новорічними святами.

«Спілкування з ними це завжди вирій позитивних емоцій. Адже в їхніх очах завжди є віра в диво і справжня щирість.

Наші діти не винні в тому, що недолугі дорослі принесли в їх дитинство війну. Саме тому, попри усі труднощі, ми маємо робити усе можливе, щоб у цей складний час зберегти для них частинку зимової казки та святкового настрою», - зауважив очільник Житомирщини.

Сьогодні Житомирська обласна військова адміністрація запросила дітей на святкову виставу "Аліса в країні чудес". Тут на них чекав світ захоплюючих пригод, неймовірних перетворень, запальні танці, чарівна музика та вибух емоцій.

Малеча та підлітки самі змогли стати частиною казки, адже під час вистави дітей залучали до участі в інтерактивних іграх.

«Щиро бажаю усім нашим дітям, щоб прийдешній Новий рік був наповнений несподіваними подарунками, позитивними емоціями та світлими миттєвостями. Нехай він принесе нам усім Перемогу, зміни на краще, чудеса, радість та здійснить найфантастичніші мрії!», - підсумував Віталій Бунечко.

Ми зичимо всім радісних та веселих свят і мирного та переможного Нового, 2024-го, року!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW