Український суд осудив Пушиліна на 15 років тюрми з конфіскацією майна15 років за ґратами отримав очільник «днр» Денис Пушилін. Він засуджений заочно. Поки що.

За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури суд ухвалив вирок громадянину України за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та колабораційну діяльність.

Окрім тюрми, Пушиліна позбавили права  обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування, пов’язаних з наданням публічних послуг, виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на 15 років й конфіскували майно.

24 лютого 2022 року, під приводом захисту «днр» від «київського режиму», армія рф розпочала «спецоперацію». У ході повномасштабного вторгнення в Україну порушено її суверенітет, знищено десятки населених пунктів й по теперішній час тривають вбивства та терор мирного населення.

У вересні 2022 року очільник незаконно створеної на території Донеччини «республіки» Денис Пушилін скликав та провів позачергове засідання фейкової ради «днр». 

На зборах нелегітимний депутатський корпус ухвалив так званий закон «про референдум "днр" з питання входження до складу РФ». У подальшому ватажок неодноразово наголошував  у підконтрольних медіа на необхідності приєднання тимчасово окупованої території Донецької області до РФ, тобто закликав до захоплення Росією території України. Зрештою, на підставі підписаного «головою» нікчемного акту на тимчасово окупованих територіях в присутності озброєних військових РФ проведено незаконне «народне волевиявлення».

30 вересня 2022 року Пушилін підписав із президентом держави-агресора «договір» про входження квазіреспубліки та нових окупованих територій Донецької області до складу федерації нібито на правах суб’єкта.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW