Пʼятірка найкорумпованіших областей України: на якому місці БуковинаНаближається завершення року, всі роблять якісь підсумки. Ми вирішили не відставати та подивитись, як зараз справи в Україні з корупцією. Для цього сайт 0372.ua зайшов на сайт НАЗК та обрав дату з 1 січня 2023 по сьогоднішній день, щоб подивитись, скільки записів у реєстрі щодо корупції у різних областях України. Тож де найбільше таких злочинів, і на якому місці Буковина у цьому році?

Взагалі Національне агентство з питань запобігання корупції адмініструє реєстр корупціонерів від 2019 року. Згідно з даними НАЗК, Львівська область залишається найкорумпованішою в Україні за 2023 рік. Всього зареєстровано у реєстрі 244 випадки. 

Усе цікаве та найважливіше читайте у нашому Telegram

Також з другого по п'яте місце посідають Дніпропетровська область та Київщина - 219 випадків, Одеська область - 217, Вінницька область - 183, Сумська область - 162. 

З 6 по 10 місця знаходиться Буковина. У нашій області зареєстровано випадків корупції зареєстровано 111, так само й у Волинській області та 110 на Закарпатті. 

Найменше випадків у реєстрі на Луганщині - 1 випадок, та в Криму. Але це повʼязано з тим, що це окуповані рф території. 

Пʼятірка найкорумпованіших областей України: на якому місці Буковина, фото-1

Як ми писали вище, НАЗК реєструє випадки корупції з 2019 року. За цей час Львівська область стабільно знаходиться на першому місці. Всього за цей період зареєстровано 1968 випадків.

Зручний формат новини у нашому Viber

На другому місці опинилась Дніпропетровська область - 1908, далі Одеська область - 1213, Харківська - 1086, а у Вінницькій області таких випадків 1035. 

Пʼятірка найкорумпованіших областей України: на якому місці Буковина, фото-2

Читайте також:

  • У подорож українка везла кокаїн: на Буковині прикордонники виявили наркотики
  • росія відкрила кримінальну справу проти міського голови Чернівців


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW