Реабілітаційні центри Полтавщини отримали нового обладнання на понад 47 млн грнТри реабілітаційні центри Полтавської обласної лікарні днями отримали 12 одиниць новітнього обладнання на понад 47 млн грн. Кошти спрямували з обласного бюджету.

Про це на своїй телеграм-сторінці повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін

Роботизовані системи стануть надійними помічниками у процесі реабілітації дітей та дорослих. Сприятимуть ефективному лікуванню хвороб чи патологій опорно-рухової та нервової систем, відновленню після травм і поранень.

«Центр реабілітаційної медицини отримав 5 унікальних пристроїв для тренування та розробки кінцівок. Серед них – антигравітаційна бігова доріжка. Усе обладнання сучасне, іноземного виробництва. Дуже потрібне зараз для реабілітації воїнів, адже в центрі – 70% пацієнтів відновлюються після поранень на фронті», - говорить Пронін

Він також додає, що Центр реабілітації дітей «Долонька добра» теж потребував поповнення обладнанням. Нові комп’ютеризовані та інтерактивні пристрої допоможуть маленьким пацієнтам в ігровій формі покращувати координацію рухів.

Нагадаємо, що у Полтаві відкрили друге «Вікно життя» для новонароджених.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW