«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги9-го жовтня у Полтаві на розі проспекту Віталія Грицаєнка (колишній Першотравневий) та вул. Ю. Матвійчука (колишня Пушкіна) відкрився фаст-фуд на колесах під назвою «Ситий student». 

За два місяці роботи, цей заклад харчування вже завоював прихильність чималої кількості полтавців і набув постійних клієнтів. Відвідувачі із задоволенням куштують тут шаурму, беруть хот-доги, тости, картоплю фрі, картопляні діпи, сирні палички і ще багато іншого.

«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-1«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-2«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-3

Фастфуд з англійської перекладається як «швидке харчування». У світі панує міф нібито така їжа завжди шкідлива, хоча, якщо неозброєним оком подивитися на склад страв у таких закладах, як «Ситий student», то ви побачите велику кількість овочів, котрі є джерелом корисних вітамінів і мікроелементів.   

«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-4«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-5«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-6

Однією з особливостей фаст-фуду «Ситий student» є його фірмова "Сита шаурма", яку готують за особливим рецептом. Її складова не розголошується, однак працівники закладу гарантують, що полтавці будуть задоволені, коли її спробують.  

«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-7

«Шаурма - це страва зі Сходу, що складається з підсмаженого курячого м'яса та зеленого салату, запеченого в лаваші, а також з різних соусів та інших інгредієнтів», - діляться працівники закладу.

«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-8

До речі, крім шаурми, тут пропонують екзотичні чорні хот-доги, які стали ще однією родзинкою закладу. 

«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-9

У фаст-фуді «Ситий student» можна ще придбати різноманітні напої, зокрема кисломолочний айран, каву, чай, газовану чи солодку воду.

«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-10«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-11

Один із власників фаст-фуду, Юрій Бойко, зазначає, що заклад буде продовжувати розвиватися та розширювати свій асортимент. 

"Це наш пілотний проєкт. Ми ставимо перед собою амбітні цілі щодо розвитку мережі «Ситий student». Запрошуємо полтавців та гостей міста завітати та насолодитися нашими смачними та винятковими стравами. У наших планах багато цікавих нових концепцій до меню. Очікуйте на подальший розвиток цієї мережі у наступному році", - зазначив пан Юрій.

Він також додає, що всі інгредієнти, які використовуються у приготуванні будь-якої їжі, є сертифікованими та закуповуються у надійних постачальників.

«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-12

Наразі, з 12 грудня до 15 січня, у фаст-фуді «Ситий student» діє новорічна акція. При купівлі ситої шаурми разом із картопелькою фрі, ви отримуєте напій у подарунок.

«Ситий student»: новий фастфуд на колесах у Полтаві, який пропонує виняткову шаурму та екзотичні хот-доги, фото-13

Детальніше про акцію та інші цікаві пропозиції можна ознайомитися на соціальній сторінці закладу харчування.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW