Рокіровка: у наступному році чернігівських двох депутатів-прогульників можуть позбавити мандатівДвох депутатів чернігівської міської ради від фракції «Рідний дім» у наступному році можуть позбавити мандатів за прогули. Про це, 27 грудня, під час пресконференції, сказав в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

-Я думаю, що за підсумками 2023-го року, політичні партії, які представлені у міській раді, щоб в нас не було проблем з явкою та відвідуваністю, мають зробити висновки щодо відвідуваності їх депутатами сесій міської ради. Згідно Закону, партії можуть швидко вирішити ці питання шляхом імперативного мандату, якщо депутат відвідав менше половини сесій за 2023-й рік, - зазначив в.о. мера Чернігова. – Я скажу, як представник найбільшої фракції у міській раді: «Рідний дім», в нас є два таких депутати. Ми щодо них розглянемо питання на партійному з’їзді чи політраді. Й я передбачаю, що в наступному році будуть заміни по цим депутатам, які без поважних причин, пропустили більше половини сесій міської ради.

Втім, хто саме ті два депутати, яких фракція «Рідний дім» може позбавити мандату, Олександр Ломако не уточнив. Але можна припустити, що, щонайменше, одним з них буде депутат Сергій Кирієнко, який тривалий час проживає у Великій Британії.

Також Олександр Ломако заявив, що місце Павла Гармаша – депутата від забороненої ОПЗЖ, який склав мандат у листопаді цього року, лишатиметься вакантним, адже замінити його у міській раді ніхто не може:

Олександр Ломако під час пресконференції

-Павло Гармаш був обраний від ОПЗЖ, зараз ця партія заборонена. Практика, яка є по Україні: депутати з ОПЗЖ, які вибули, вони не заміщуються ніким іншим, тому що подання щодо нового депутата має бути від партії, а партія заборонена. Тому замість Павла Гармаша депутата, як я розумію, в нас не буде, - підкреслив Олександр Ломако.

Нагадаємо, до заборони ОПЗЖ, у однойменну фракцію міської ради входили чотири депутати. Крім Павла Гармаша це Віктор Сехін, Павло Вовк та Віталій Голець.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа групаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW