Мистецький проєкт "Для тебе, воїне!" зібрав на Львівщині понад мільйон гривень для ЗСУКошти зібрали під час благодійного фестивалю, що відбувся в рамках мистецького проєкту «Для тебе, воїне!».

Про це повідомили у Департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.

22 грудня в Палаці естетичного виховання учнівської молоді відбувся VІІІ Благодійний Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної, класичної, сучасної та бальної хореографії «Зимові візерунки–2023». Участь у фестивалі взяли 33 художні колективи Львівщини, а це понад 700 осіб. Переможці та учасники отримали нагороди.

Метою мистецького проєкту «Для тебе, воїне!», який започаткували в 2022 році за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА, є підтримка Збройних Сил України. На сьогодні благодійні внески учасників склали вже понад мільйон гривень, на які придбали та передали у військові частини необхідні для них технічні прилади.

«Наше національне хореографічне мистецтво нас об’єднує і зміцнює. Висловлюю слова щирої вдячності всім учасникам фестивалю за збереження та розвиток українських традицій. Проєкт буде продовжено і в наступному році. Ми впевнені, що спільними зусиллями ми наблизимо нашу перемогу над рашистами» – наголосив голова Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України, заслужений працівник культури України Побєда Харісов.

Читайте також: Як палає російський флот: ураження "Новочеркаська", - ВІДЕО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW