Патрульні поліцейські Закарпаття притягнули до відповідальності понад 37 тисяч водіїв за перевищення швидкостіВід початку року патрульні поліцейські Закарпатської області притягнули до відповідальності 37 023 водіїв, які перевищили максимально дозволену швидкість руху.

Памʼятайте, що однією з основних причин ДТП з потерпілими на території України є перевищення максимально дозволеної швидкості руху.

Читайте також: Цьогоріч закарпатська поліція розшукала 373 водіїв, які втікали з місця ДТП

Нагадаємо швидкісні вимоги, передбачені ПДР України:

У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється зі швидкістю не більш як 50 км/год, а у житлових і пішохідних зонах до 20 км/год;

Поза населеними пунктами транспортним засобам дозволяється рухатись зі швидкістю до 90 км/год, а у разі відокремлення проїжджих частин одна від одної за допомогою розділювальної смуги — не більш як 110 км/ год. На автомагістралях максимально дозволена швидкість руху до 130 км/год.

Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен враховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно ним керувати.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW