В Одесі 228 жінкам присвоїли почесне звання України «Мати-героїня»Двадцять п’ятого грудня 2023 року після довготривалої перерви відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Про це повідомляє Одеська міська рада.

Під час дії воєнного стану на території України Національною соціальною сервісною службою України було тимчасово призупинено опрацювання окремих видів документів, що не стосуються воєнного стану, військової діяльності, надання медичної допомоги, евакуації населення, в т. ч. і розгляд цього питання.

За материнську самовідданість і зразкове виховання дітей, згідно з відповідними Указами Президента України, почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно 228 мешканкам Одеси.

Почесне звання України «Мати-героїня» - висока державна нагорода, яка присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

В Одесі 228 жінкам присвоїли почесне звання України «Мати-героїня», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW