"Запрошення надішлемо всім": міністр оборони пояснив свої слова про мобілізацію за кордономНе так давно в Мережі розлетівся скандал після гучних слів міністра оборони Рустема Умерова про мобілізацію тих, хто виїхав із країни. Глава Міністерства оборони України зробив заяву і пояснив, що мав на увазі.

В інтерв'ю Суспільному міністр повідомив, що йшлося про запит на справедливість. Він пояснив, що закликав українських чоловіків, які виїхали, просто пройти облік.

"Я там говорив про запит на справедливість. І в цьому плані сказав, що є категорія людей, яких ми розглядаємо для призову, наприклад, категорія від 25 до 60 років. Як ці слова подали, я не знаю", - стверджує Умеров.

Також він прокоментував статтю одного з німецьких ЗМІ про те, що Міністерство оборони України шукає можливість, як повернути українських чоловіків, які виїхали, для того, щоб вони виконали своє громадянське зобов'язання.

"У тому разі, якщо ми ухвалимо рішення за категоріями, запрошення надішлемо всім", - додав чиновник.

Також Рустем Умеров сказав, що уряд просто закликає пройти облік за кордоном, після чого вже будуть запропоновані різні опції, наприклад, рекрутинг. Він акцентував увагу на тому, що головний фокус зосереджений на тому, щоб зняти з громадянина України всі питання безпеки, а не покарати.

І, звичайно, питання ухилення від мобілізації також обговорювалося. Відповідь Умерова досить проста:

"Ми розробимо правила гри, які дадуть точні відповіді для тих, хто не зможе і не захоче взяти участь у тому, щоб охороняти свої країну",- резюмував чиновник.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW